Studio Grafpa - krakowska firma DTP

Studio Grafpa – krakowska firma DTP

Studio Grappa zajmuje się usługami związanymi z DTP, tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych oraz oferuje tanie serwery hostingowe.

W firmie zatrudniani są najlepsi projektanci i graficy związany z usługami DTP, którzy mogą pomóc w:

  • łamaniu i składzie książek
  • małych i dużych czasopism
  • gazetek reklamowych i dużych Jacek informacyjnych
  • w przygotowaniu i opublikowaniu e-booków
  • poprawianiu błędów
  • projektowanie ulotek
  • projektowaniu zwykłych wizytówek, a także wizytówek w formacie 3D
  • projektowanie przeróżnej grafiki
  • projektowanie reklam
  • wszelkich innych drukach

Specjaliści, którzy zajmują się tym od lat, pomagają także odpowiednio doradzić swoim klientom, jaki wybrać format oraz wygląd do publikacji, która zostanie wydrukowana. Pomagają wybrać odpowiedni druk, a także przeliczyć wszelkie koszty oraz dostarczenie gotowej publikacji do domu czy biura.

Dla nowych klientów proponowana jest jeszcze dodatkowa darmowa pomoc przy składzie kilku stron publikacji.

Tworzenie stron internetowych

Studio Grafpa - krakowska firma DTPStrony internetowe, które buduje firma Grapa tworzone są według wcześniejszych ustaleń z Klientem, ale zawsze najważniejszy jest efekt końcowy strony, aby wszyscy użytkownicy wchodzący na stronę mogli łatwo się po niej poruszać czy też łatwo dokonać zakupu.

Nowoczesne strony internetowe projektowane są najczęściej na platformie WordPress.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którzy potrzebują własnej wizytówki w internecie oraz małych, średnich i dużych firm, które potrzebują przyciągać nowych klientów dzięki internetowi.

Współpracując z najlepszymi firmami na rynku oferującymi serwery, na których działają zbudowane strony, nasi klienci mogą być pewni, że działanie ich strony przez 365 dni w roku jest zagwarantowane.

Po stworzeniu już strony internetowej należy przejść do jej pozycjonowania, aby przyciągnąć jak najwięcej nowych użytkowników na swoją stronę i zamienić ich klientów. Możesz uzyskać, gdy potrzebujesz pozycjonować standardową stronę internetową lub też, gdy chcesz uzyskać wysokie pozycje twojego sklepu internetowego.

Na początek oczywiście ustalimy wszystkie czynności związane z pozycjonowaniem strony oraz poprawimy jej jakość i wygląd. Między innymi będziemy potrzebować, uzyskać szybsze ładowanie strony, co ma również duży wpływ na pozycjonowanie. Potrzebna będzie również odpowiednia optymalizacja witryny oraz wybór odpowiednich słów i fraz kluczowych, na które witryna będzie pozycjonowana.

Dodatkowo podpowiemy ci jak zmniejszyć koszty usługi pozycjonowania oraz ustalimy ostateczną cenę za pozycjonowanie i efekt końcowy.

Sprawdź dokładną ofertę i cennik – studio Grafpa.