Monitory Pacjenta importera z Żywca – Euro-Medical – Zobacz

Monitory Pacjenta importera z Żywca – Euro-Medical – Zobacz

F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres mail: [email protected]

Euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej mamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do przewozu zwłok, łóżka szpitalne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę to zapraszamy na naszą stronę www.euro-medical.pl. Jako firma handlowa pracujemy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla krajowych oraz zagranicznych interesantów. Aparatura medyczna z naszej oferty służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi kontrahentami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Wiodącym naszym produktem , który sprzedajemy są kardiomonitory.

Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie firmowej.
Kardiomonitory to standardowe urządzenia używane przez personel służby zdrowia do oceny stanu zdrowia chorego. Zazwyczaj kardiomonitor rejestruje: Ciśnienie krwi, puls, Spo2, Temperatura ciała, częstość oddechów. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę kardiomonitorów sprawdź tutaj: https://euro-medical.pl/kardiomonitory . W szczególności ich główne zastosowanie polega na monitorowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas trwania zabiegów czy operacji. Dzięki zastosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podejmowanie decyzji i pomagają oszczędzić czas wymagany na szukanie informacji. W kardiomonitory wyposażone są wszystkie oddziały szpitalne – sale operacyjne, sale nadzoru intensywnej opieki medycznej ale również przychodnie, gabinety zabiegowe, domy opieki społecznej. Dostępne są w obrocie również przenośne kardiomonitory, które mogą być stosowane w domach prywatnych. Wyroby te dostępne są w rożnych konfiguracjach, rozdzielczościach jak również z opcjami za dopłatą takimi jak wózek pod kardiomonitor, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Zobacz pełną naszą ofertę na naszej stronie internetowej.

Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całej Polski. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Nasza strona www to https://euro-medical.pl