TOP 3 najlepsze atrakcje na Stag Party Cracow dla obcokrajowców

TOP 3 najlepsze atrakcje na Stag Party Cracow dla obcokrajowców

TOP 3 najlepsze atrakcje na Stag Party Cracow dla obcokrajowcówWieczór kawalerski to wieczór (a zazwyczaj właściwie cała noc), który niewątpliwie powinien zostać zapamiętany przez przyszłego małżonka jako jeden z tych epickich męskich wypadów, na których dzieją się szalone rzeczy. Gdzie, w takim razie, przyjaciele i drużbowie mogą zabrać pana młodego tak, żeby wszyscy doskonale się bawili tutaj, w Krakowie?

Oczywiście, Pub Crowling czy odwiedziny w klubie Go-Go biją rekordy popularności, jeśli chodzi o tego typu imprezy. Ale czy nie warto trochę bardziej się postarać i zaskoczyć kawalera wieczoru czymś bardziej oryginalnym?

Otóż: warto! Czym więc można urozmaicić tą uroczystość?

Wizyta na strzelnicy

Strzelanie to rozrywka, która pozwoli wszystkim uczestnikom na 2-3 godziny poczuć się jak bohaterowie filmów akcji. W zależności od wybranej opcji, panowie mają do dyspozycji kilka różnych rodzajów broni palnej na ostrą amunicję, od karabinu typu Kalashnikov, po mniejsze kalibrem rewolwery. Od rodzaju wykupionego pakietu zależy też ilość możliwych do wystrzelenia nabojów. Organizatorzy zapewniają obecność doświadczonego instruktora, konieczny ekwipunek (gogle, nauszniki), a uczestnicy mogą spodziewać się atrakcji w postaci zawodów w strzelaniu do celu wraz z nagrodą dla zwycięzcy. Bardzo często dowolny wykupiony wariant wlicza transport w dwie strony: na strzelnicę i z strzelnicy do hotelu lub kolejnego punktu wieczoru.

Zobacz ofertę strzelnicy GoToShoot, która oferuje wieczory kawalerskie na najwyższym poziomie —> Kliknij Tutaj

Rzut toporem

Bardzo blisko centrum Krakowa znajduje się tor do rzucania toporem. Brzmi jak rozrywka dla drwali? Nie tylko. To doskonała możliwość zmęczenia się fizycznego i zarazem naładowania pozytywną energią przed późniejszymi atrakcjami tej wyjątkowej nocy. Organizatorzy zapewniają opiekę doświadczonego instruktora, topory i inne ewentualne zabezpieczenia, konkurs z nagrodami dla najlepszych. Na każdym z pięciu dostępnych torów może znajdować się maksymalnie po 6 osób, a cała zabawa trwa do półtorej godziny.

Bubble Football

Bardzo ciekawym, jeszcze nie tak znanym, sposobem wspólnego spędzenia czasu podczas wieczoru kawalerskiego jest Bubble Football. To atrakcja, która na pewno zintegruje grupę i poprawi nastrój nawet tym, którzy mają gorszy dzień. Bubble Football to gra w piłkę nożną, tylko w… dmuchanych kulach. Do jej atutów niewątpliwie można zaliczyć możliwość wyboru miejsca gry – na boisku, hali sportowej, łące, czy innym dowolnym miejscu, wybranym przez klienta. Cała rozgrywka trwa godzinę, a uczestnicy mają do dyspozycji 10 kul. Nad porządkiem meczu czuwa oczywiście sędzia-instruktor.

Wszystkie te atrakcje łączy przede wszystkim fakt, że integrują grupę, są bardzo dynamiczne i nie pozwalają uczestnikom na nudę. Przedstawione pomysły na wieczór kawalerski są przeznaczone zarówno dla użytkowników języka polskiego, jak i angielskiego – każdą z nich można z powodzeniem polecić międzynarodowemu towarzystwu. Obsługa na najwyższym poziomie i świetna zabawa w męskim gronie – gwarantowane.