Druk na PCV - cennik Kraków

Druk na PCV – cennik Kraków

Obecnie wraz z rozwojem nowoczesnych technologii mamy coraz więcej możliwości druku. Kiedyś mogliśmy drukować tylko na kartce papieru, a dzisiaj możemy już nie tylko drukować na praktycznie każdej dowolnej powierzchni, ale także dokonywać najróżniejszych form uszlachetniania za pomocą laminowania, lakierowania, foliowania, tłoczenia czy wykrajania.

Mamy również kilkadziesiąt różnych ofert produktów, które możemy wydrukować. Możemy sobie stworzyć wizytówki, ulotki, własny papier firmowy, różnego rodzaju kalendarze czy plakaty, a także możemy nawet przygotować druk na PCV.

Druk na PCV

Druk na PCV - cennik KrakówDrukując na PCV będziemy drukować na bardzo twardym podłożu, jednak dzięki dzisiejszej technologii jest już to jak najbardziej możliwe i prawdopodobnie technologia ta będzie się jeszcze bardziej rozwijać.

Wykorzystując do druku PCV najlepszej jakości atramenty utwardzane wyeliminujemy wiele różnego rodzaju pracy, która związana byłaby z wyklejaniem wydruków na PCV.

Dzięki białemu atramentowi jesteśmy w stanie wykonać wybiórczy poddruk na podłożu dowolnego koloru. Doskonała technologia UV sprawia, że nadrukowana fotografia jest praktycznie odzwierciedleniem prawdziwej fotografii.

Maszyny umożliwiające drukowanie UV sprawiają, że druk na płycie PCV niesamowicie dobrze przylega.

Kolejną świetną korzyścią jest to, że druki te mogą być stosowane w różnych wnętrzach budynku, a równocześnie posiadają wysoką odporność na słońce czy też wilgoć, więc możemy je też drukować na dworze.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, to jest to, że wydruki zaraz po nadrukowaniu nie potrzebują czasu, aby wyschnąć i mogą natychmiast zostać dalej obrabiane wycinane i zapakowane.

Najczęściej zastosowanie druku na PCV możemy spotkać w reklamach oraz także w branży dekoratorstwa. Druki na PCV są również dobrym rozwiązaniem zamiast korzystania z sitodruku czy wyklejania folią nadrukowanej powierzchni.

Ile kosztuje usługa wykonania druk na PCV?

Ceny głównie zależą od tego, jak duży chcemy zlecić projekt, gdyż płacimy zazwyczaj za metr kwadratowy. Oczywiście, jeżeli będziemy chcieli robić bardzo duże projekty, to z pewnością dogadamy się, aby wynegocjować lepsze warunki współpracy.

Wydrukowanie najtańszego druku na PCV kosztuje około 138 zł za metr kwadratowy i mamy tutaj format 3 milimetrów, a w przypadku 10 milimetrów zapłacimy około 400 do 500 zł.

Wielu klientów ma również potrzeby, aby zaprojektować indywidualnie swój druk, więc w takich przypadkach najlepiej skontaktować się z firmą, która dokonuje wyceny i często taka wycena jest realizowana bezpłatnie.

W Krakowie firmą, która zajmuje się wyceną i wykonaniem banerów reklamowych, plakatów a także drukiem naklejek jest PSP Studio.