Banery reklamowe Kraków – cennik

Banery reklamowe Kraków – cennik

Ile kosztują banery reklamowe? Który format baneru będzie najdroższy a który najtańszy? Obecnie mamy wiele różnych banerów reklamowych, które możemy wykonać dla swojej firmy. Banery są również dość tanim i bardzo powszechnym środkiem reklamowym, który stosowany jest przez wiele lokalnych. Montujemy je najczęściej na elewacjach swojego budynku, ale także umieszczane są na ogrodzeniach czy też na dużych słupach ogłoszeniowych lub rusztowaniach.

Banery są tak naprawdę jednorazową inwestycją, ponieważ możemy je później zdjąć, zwinąć w rulon i przywieźć w kolejne miejsce, gdzie chcemy stosować tę reklamę. Na banerze możemy nanieść bezpośrednio druk lub też możemy wykleić baner specjalną do tego elastyczną folią. Banery reklamowe wykonywane są najczęściej z bardzo grubej tkaniny poliestrowej, która dodatkowo powlekana jest PCV, dzięki czemu taka tkanina jest odporna na różnego rodzaju trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu odporna jest także na różnego rodzaju obtarcia czy rozciąganie. Oczywiście jest wodoodporna oraz odporna jest na wysokie temperatury.

Ile kosztują banery reklamowe?

Najprostsze banery możemy zamówić już od 25 zł netto za metr kwadratowy. Są to najtańsze banery, ale wykonane są także z mocnego i wysokiej jakości materiału, więc nie musimy się martwić, że są one gorsze.

Standardowy banery kosztują już od 35 do 45 zł netto za metr kwadratowy i tutaj banery te posiadają bardziej nasycone barwy niż w najtańszej wersji.

Banery Premium są produkowane z myślą o konsumentach, którzy potrzebują najlepszych na rynku dostępnych kolorów oraz nie przejmują się ceną, gdyż za baner w tej klasie musimy zapłacić 55 zł netto za metr kwadratowy.

Cena będzie również uzależniona od tego, czy chcemy kupić baner jednostronny, czy też dwustronny. Te jednostronne zazwyczaj stosujemy na ścianach i płotach, natomiast banery dwustronne często widzimy nad ulicami, między budynkami, a także używane są jako żagiel na zakrętach różnych budynków.

Największe banery te, w których powierzchnia wynosi powyżej 100 metrów kwadratowych są wykonywane już z innego materiału. Te banery najczęściej stosowane są, gdy chcemy powiesić reklamy na rusztowaniach lub na dużej ścianie bloku.

Fajnym również pomysłem są banery reklamowe, które są odblaskowe. Banery te odbijają światło i w nocy można zauważyć podobny efekt jak do tych, które widoczne są na znakach drogowych. Sprawia to, że banery widoczne są zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kupując wiele różnych banerów można zapytać o dodatkowy rabat, dzięki któremu zaoszczędzimy trochę budżetu reklamowego.

Firmy oferujące druk banerów w Krakowie:

 • Sebastian Rzepka PSP STUDIO
  Adres: ul. Fiołkowa 7, 31-457 Kraków
  Telefon: +48 725 552 577
  E-mail: [email protected]
  Pełną ofertę i cennik znajdziesz na stronie www
 • Agencja reklamowa Exposystem Kraków
  Adres: Józefa Wybickiego 7A/lok. 145, 31-261 Kraków
  Telefon: +48 515 501 907
  E-mail: [email protected]
 • Maxtom Kraków
  Adres: Biskupińska 26, 30-732 Kraków
  Telefon: 12 653 24 40
  E-mail: [email protected]
 • Agencja reklamowa Billboard-X  
  Adres: Józefa Mackiewicza 21, 31-214 Kraków
  Telefon: 12 345 06 16
  E-mail: [email protected]
 • Faster. Studio reklamy  
  Adres: Gromadzka 24B, 30-705 Kraków
  Telefon: 12 292 56 10
  E-mail: [email protected]