Gdzie w Krakowie mogę zamówić druk naklejek?

Gdzie w Krakowie mogę zamówić druk naklejek?

Naklejki to jeden z ciekawych gadżetów, który można wykorzystać do promocji firmy. Samemu jednak ciężko nie tylko opracować wzór takiej naklejki, lecz także ją wydrukować. Na całe szczęście, można w tej kwestii liczyć na pomoc specjalistów. W Krakowie możesz bez najmniejszego problemu znaleźć przynajmniej kilka miejsc, w których zamówisz druk naklejek. Komu zlecić druk naklejek? Ile będzie kosztować druk naklejek w Krakowie? Ciekawe informacje dotyczące tego tematu znajdziesz w naszym tekście!

Drukarnia cyfrowa – złóż zamówienie on-line

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na wydruk naklejek w Krakowie, to taką możliwość oferuje między innymi drukarnia cyfrowa. W tym przypadku czas realizacji zamówienie (możesz je złożyć zdalnie, nie musisz wychodzić z domu) to 1-2 dni robocze. W drukarni cyfrowej możesz zamówić naklejki w dowolnym kształcie. Cena zależy od formatu zamówienia oraz od materiału, na jakim mają być wydrukowane naklejki. W przypadku druku wielkoformatowego koszt wydruku będzie oscylował w granicach 60 zł brutto za każdy metr kwadratowy. Naklejki mogą zostać wydrukowane również na innym materiale.

Na jakim materiale można drukować naklejki?

  • Naklejki prostokątne na papierze naklejkowym – cena zależy od wielkości zamówienia, powyżej 200 arkuszy 3,5 zł za arkusz.
  • Naklejki prostokątne na folii – w tym przypadku cena również jest uzależniona od ilości zamówionych arkuszy. Jeżeli zamówienie przekracza 200 szt, wówczas cena wynosi 6 zł za arkusz.

Agencja reklamowe – wyjątkowe naklejki na indywidualne zamówienie

Kolejna możliwość to złożenia zamówienia na naklejki w agencji reklamowej PSP Studio. I w tym przypadku można zdecydować się na niemal dowolny kształt naklejki (okrągłe, owalne, prostokątne czy kwadratowe). Co ważne, dostępna jest także opcja wykonania wykrojników pod indywidualne zamówienie. W agencji reklamowej możesz zamówić także nieszablonowe naklejki w formacie 3D, które z całą pewnością przyciągną wzrok Twoich klientów. Cena wydruku zależy od ilości sztuk i wymiarów. Jeżeli chodzi o naklejki wypukłe to za 100 szt. o wymiarach 15×15 mm trzeba zapłacić 115 zł. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjowania cen.

Drukarnia internetowa – całkowicie zdalna obsługa zamówienia

To dobra opcja dla tych, którzy lubią wszystko załatwiać zdalnie. W ten sposób możesz zlecić nawet najbardziej nietypowe zamówienie. Co więcej, dotrze ono pod Twoje drzwi w możliwie najkrótszym czasie. W drukarni internetowej możesz zamówić naklejki zarówno na papierze, jak i na folii. Cena uzależniona jest od nakładu zamówienia oraz od materiału, na jakim będą drukowane naklejki. Koszty są porównywalne z drukarniami stacjonarnymi.