Woda Żywiec Zdrój – cena

Woda Żywiec Zdrój – cena

Woda Żywiec Zdrój jest jedną z najchętniej kupowanych wód w Polsce, ponieważ nie tylko jest ona zdrowa, dostarcza do organizmu niezbędne minerały, ale też nie jest zbyt droga i jest smaczna. Z racji tego wiele osób w różnym przedziale wiekowym decyduje się na zakup takiej wody, skoro ma ona jedynie pozytywne właściwości dla człowieka. Zamawiać można ją przez Internet, zarówno pojedynczo, ale też w ilościach hurtowych, co przyda się właścicielom sklepów osiedlowych, ale też supermarketów. W końcu wody w takich miejscach nie może zabraknąć. Za 1,5 litrową butelkę takiej wody w wersji niegazowanej zapłaci się około 2 złote, co nie jest zbyt wygórowaną ceną dla większości osób. Dzięki temu człowiek wie, co pije i jakie składniki dostarcza do organizmu.

Wapń, sód i magnez

Woda Żywiec Zdrój – cenaW wodzie Żywiec Zdrój na uwagę zasługuje głównie to, iż dostępna jest ona w wielu rodzajach. W wodzie tej zawarte są takie minerały jak: wapń, magnez, sód, czy też fluor. Można w ten sposób zadbać nie tylko o swoje kości, ale też o mięśnie i uzębienie, dzięki temu człowiek będzie miał więcej energii do codziennego funkcjonowania, ale też poprawi sobie samopoczucie i zadba o swój stan zdrowotny.

Woda Żywiec Zdrój dostępna jest także w wersji dziecięcej. Jest to woda o pojemności 0,33 l, która kosztować powinna około 2,30 zł w sklepach internetowych oraz tych stacjonarnych. Za 1,5 litrową wodę smakową np. o smaku truskawkowym, czy też jabłkowym zapłaci się obecnie około 2,80 zł, więc to również dość przystępna kwota zwłaszcza, że woda jest wtedy naprawdę dobra i ugasi pragnienie każdej osoby, która po nią sięgnie. Ceny w różnych sklepach mogą być oczywiście inne, wiele zależy od tego, gdzie złoży się zamówienie na taką wodę lub do jakiego stacjonarnego sklepu klient się uda. Przykładowe ceny są wodę Żywiec Zdrój w butelkach o różnej pojemności znajdziesz pod linkiem: https://www.spozywczo.pl/woda-mineralna-zywiec-zdroj

Czysta woda źródlana

Żywiec Zdrój to krystalicznie czysta woda źródlana, która dostarcza wielu minerałów przeciętnemu człowiekowi. Spożywać powinno się ją codziennie w dużych ilościach, co zalecane jest przez samych lekarzy, ale też dietetyków. Dużym zapotrzebowaniem cieszy się zwłaszcza woda Żywiec Zdrój w wersji Smako-Łyk np. o smaku limonki, którą zakupić można w butelce 1,5 litrowej i kosztować powinna ona około 2,50 zł. Do wyboru każda zainteresowana osoba ma różne opcje, ale woda źródlana pochodząca od tego producenta zajmuje wysokie miejsca we wszystkich specjalistycznych rankingach, więc na pewno warto jej skosztować. Bez większych obaw można ją podawać również swoim dzieciom, ale też osobom starszym, bo na pewno im nie zaszkodzi.