23 czerwca, 2024

Półkolonie sportowe w Krakowie 2018

Na terenie Krakowa organizowanych jest wiele półkolonii sportowych na które zapisać można własne dziecko. Takie półkolonie to przede wszystkim szansa na nawiązanie nowych kontaktów z rówieśnikami, ale też możliwość przeżycia niesamowitej przygody. Oprócz tego każde dziecko może oczywiście podnieść swoje umiejętności sportowe pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów.

Agama Sport

Jednym z najciekawszych przykładów na zorganizowanie półkolonii sportowych na terenie Krakowa jest Agama Sport. Półkolonie organizowane są w tym przypadku bardzo profesjonalnie, a rodzice mają pewność, że ich pociechy podszkolą się w wielu dyscyplinach sportowych, nabiorą pewności siebie, staną się bardziej samodzielne i będą miały doskonałą opiekę. Półkolonie nastawione są na maksimum trzy rodzaje sportu, aby przypadkiem nie przesadzić z dawką różnorodności, ponieważ mogłoby się to negatywnie odbić na dzieciach i młodzieży. Zdecydować można się więc chociażby na pływanie, tenis oraz kolarstwo, ale do dyspozycji zainteresowanych jest także jazda konna, czy też nawet wspinaczka.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków

Dobrym wyborem dla wielu rodziców będzie też skorzystanie z oferty Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków. To właśnie w tym ośrodku organizowane są również półkolonie sportowe dla dzieci i młodzieży, w porozumieniu z Gminą Miejską. Umiejętności sportowe rozwijane są w tym przypadku na bardzo nowoczesnych halach oraz obiektach sportowych. Zainteresowani mogą korzystać z pomocy wykwalifikowanych trenerów, a więc efekty końcowe takich działań na pewno będą w dużej mierze niezwykle zadowalające, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Można zdecydować się na różne sporty, np. pływanie, bieganie, kolarstwo, piłkę nożną, zależne jest to od harmonogramu, ale też zainteresowań uczestników.

Com-Com Zone

Ostatnią z ciekawszych propozycji jest Com-Com Zone. To przede wszystkim możliwość udania się na zimowe półkolonie sportowe na terenie Krakowa. Oferta skierowana jest zarówno do chłopców, jak i dziewczynek, które lubią aktywnie spędzać swój wolny czas i chcą rozwijać się pod kątem sportowych na różnych płaszczyznach. Opłaty za turnus nie są w tym przypadku zbyt wysokie, ponieważ zwykle mieszczą się one w granicach 300-400 złotych. Dzięki takim półkoloniom sportowym dziecko będzie lepiej przygotowane do zajęć wychowania fizycznego w szkole i nabierze pewności siebie przed wykonywaniem skomplikowanych ćwiczeń, dlatego też warto poważnie o tym pomyśleć i zapewnić dziecku niesamowitą rozrywkę.