TOP 3 serwisy komputerowe Kraków

TOP 3 serwisy komputerowe Kraków

Przeprowadziliśmy analizę rynkową wśród konsumentów, by przedstawić ci trzy najbardziej zaufane wśród klientów serwisy komputerów i laptopów w Krakowie. Oceniony został wachlarz usług świadczonych przez firmy, szybkość ich wykonywania, elastyczność względem klienta oraz cennik.

Mirobios Serwis Komputerowy

TOP 3 serwisy komputerowe KrakówPoznaj zatem Mirobios Serwis Komputerowy, który zajmie się naprawą i modernizacją nie tylko twojego PC, ale i laptopa, notebooka, tableta czy smartfona. Wymiana matryc, układów BGA, usuwanie wirusów, programowanie kości bios czy rozwiązywanie problemów systemowych Windowsa oraz przywracanie do życia płyt głównych to przykłady usług, które profesjonalnie i błyskawicznie przeprowadzą dla ciebie technicy tej firmy. Oprócz tego firma oferuje odzyskiwanie danych ze wszystkim nośników pamięci, zarówno jeżeli w grę wchodzą błędy logiczne, jak  i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo fachowcy serwisu komputerowego Mirobios sprawnie usuwają i odzyskują hasła do systemu Windows, programu Microsoft Office oraz PDF.

Diagnostyka sprzętu i wycena naprawy są tutaj bezpłatne, a koszty podjętego serwisu zostały określone przez konsumentów jako niskie. Mirobios przyznaje bowiem atrakcyjne rabaty cenowe dla swoich stałych klientów, a wszystkim studentów oferuje 15% zniżki.

Serwis Laptopów i Komputerów Kraków Arvika

Zaufaniem klientów cieszy się również Serwis Laptopów i Komputerów Kraków Arvika, który skutecznie buduje je już od 2006 r. Firma ta naprawia i wymienia płyty główne, gniazda zasilania i usb, reanimuje zalane laptopy, tablety czy chociażby usuwa wirusy i odzyskuje dane z nośników pamięci. Technicy Arvika rozgryźli już systemy wszystkich znanych marek takich jak Asus, Siemens czy Lenovo, jednak z chęcią podejmują się także serwisu unikatów na rynku. Firma świadczy usługi nie tylko w kraju, ale na obszarze całej Europy. Oprócz posiadania bogatej oferty dla klientów indywidualnych wyróżnia ich także outsourcing IT, a więc opieka informatyczna w firmach.

Przechodząc do cennika, serwis laptopów i komputerów Arvika prowadzi darmową diagnozę i wycenę usterki przed rozpoczęciem jej naprawy. Ceny usług z perspektywy prywatnych konsumentów zostały określone jako konkurencyjne, natomiast firmy przyznały, że przy współpracy z Arviką ponoszą niższe koszty, niż w przypadku zarządzania własnym pakietem informatycznym.

Serwis laptopów Kraków ProLap

Warty uwagi jest także Serwis laptopów Kraków ProLap, który maksymalnie wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poprzez usługę „door to door”. Wystarczy, że zgłosisz usterkę, a kurier odbierze od ciebie sprzęt do naprawy i przywiezie ci go z powrotem. Naprawa i wymiana płyty głównej, matrycy, dysku twardego czy obudowy sprzętu odbywa się więc w mgnieniu oka. ProLap oferuje również kompleksowe czyszczenie i konserwacje komputerów, notebooków czy konsoli.

Cennik w przypadku tej firmy został dokładnie określony na stronie internetowej i można określić go jako atrakcyjny dla konsumenta. Klient nie płaci za diagnozę w przypadku, gdy zdecyduje się na naprawę sprzętu. Wspomniana usługa „door to door” jest natomiast darmowa na terenie całego Krakowa. Świetną ofertę stanowi również możliwość bezpłatnego wypożyczenia laptopa na czas naprawy własnego.