Top 3 producentów balustrad

Top 3 producentów balustrad

W obecnych czasach balustrady pełnią nie tylko funkcję oddzielania schodów czy balkonu od reszty domu, ale stały się elementem aranżacji wnętrza, a nawet całego budynku. Balustrady pozwalają również na podniesienie bezpieczeństwa osób poruszających się na schodach lub na tarasie. Aby sprostać oczekiwaniom współczesnych klientów, na rynku pojawia się wiele firma zajmujących się produkcją balustrad. Dziś przedstawiamy Top 3 producentów balustrad specjalizujących się w różnych rodzajach balustrad.

producentbalustrad.pl

Pierwszą propozycją jest firma producentbalustrad.pl mająca swą siedzibę w miejscowości Ciemne, koło podwarszawskiego Radzymina i będąca na rynku od 7 lat. W jej asortymencie są balustrady nowoczesne, wykonane ze stali kwasoodpornej, oraz balustrady ażurowe dostosowane do każdego pomysłu i każdego wnętrza klienta. Firma w swojej ofercie ma zarówno balustrady balkonowe, schodowe, jak i przemysłowe, a nawet mostowe. Jeśli chodzi o materiał z jakich wykonane są balustrady to i tu oferta jest bardzo bogata. Balustrady mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, drewna, szkła, siatki i wielu innych materiałów. Cena jest ustalana indywidualnie. Wystarczy na stronie producenta – https://producentbalustrad.pl/ , wypełnić formularz wyceny opisując zlecenie oraz dodać zdjęcie i swój mail aby otrzymać szacowaną cenę.

Firma Gierat

Drugim producentem balustrad na którego warto zwrócić uwagę jest firma Gierat. To firma, która od 25 lat specjalizuje się w produkcji balustrad oraz akcesoriów balustradowych toczonych w drewnie bukowym, dębowym, sosnowym oraz jesionowym lub łączonych drewno-metal. Firma ma w swojej ofercie prawie 900 produktów. Jeśli chodzi o ceny to wystarczy wejść na stronę producenta, gdzie jest przekierowanie do ich sklepu internetowego. Tam są ceny wszystkich produktów jakie oferuje firma Gierat oraz ich aktualny katalog z produktami i pomysłami na realizację.

Firma “DELTA”

Ostatnim producentem balustrad w naszym zestawieniu, ale wcale nie najgorszym, jest firma “DELTA” Andrzej Miłoś. Od ponad 20 lat zajmuje się ona obróbką metali, dlatego też wyspecjalizowała się w produktach ze szkła i stali nierdzewnej. Jednak jak sami zaznaczają chętnie pracują również z innymi materiałami, w tym np. z drewnem. Ich dotychczasowe realizacje znajdują się w budynkach użyteczności publicznej, hotelach, uczelniach oraz w prywatnych mieszkaniach na terenie Polski i za granicą. Oferują kompleksową usługę zawierającą projekt balustrady, jej wykonanie oraz montaż. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Aby ustalić cenę usługi należy się skontaktować z firmą za pomocą ich strony internetowej.