23 czerwca, 2024
Centrum Medyczne w Krakowie - zakres świadczonych usług medycznych

Centrum Medyczne w Krakowie – zakres świadczonych usług medycznych

Centrum Medyczne Cegielniana w Krakowie to obiekt, który realizuje usługi medyczne z zakresu wielu różnych specjalności. W terapii wykorzystuje on również szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. laser Fotona. Co warto wiedzieć na temat realizowanych tam świadczeń zdrowotnych?

Stomatologia i estetyka uzębienia

Centrum Medyczne specjalizuje się m.in. w stomatologii. Przychodnia lekarska Kraków świadczy zarówno usługi profilaktyczne, jak i zabiegi specjalistyczne. Do tych ostatnich należą m.in. piaskowanie, scaling, fluoryzacja, a także endodoncja, ortodoncja i wybielanie zębów. Specjaliści pracujący w Centrum zajmują się również szeroko rozumianą implantologią i periodontologią, realizując tym samym zadania dotyczące m.in. stomatologii estetycznej.

Badania diagnostyczne

Jednym z zadań centrum medycznego jest realizacja badań diagnostycznych. Lekarz POZ Kraków zleca wykonanie badania, które następnie jest świadczone w ramach praktyki Centrum. Podmiot może przeprowadzić badania z zakresu USG tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych i układu moczowego. Istnieje również możliwość przeprowadzenia badań audiometrycznych (badanie tonalne), EKG spoczynkowego, a także badania pola widzenia. Centrum Medyczne Kraków świadczy swe usługi również w innych dziedzinach medycyny, zapewniając możliwość rezerwacji wizyty u m.in. alergologa, dermatologa, chirurga ogólnego, lekarza medycyny pracy internisty itd.

Leczenie innowacyjne

Centrum Medyczne wykorzystuje w procesie leczenia szereg nowoczesnych technologii. Należy do nich między innymi laser FOTON, który jest wykorzystywany w stomatologii leczniczej i estetycznej. Laser jest zalecany zwłaszcza tym osobom, które są wrażliwe na ból. Wykorzystuje on oddziaływanie silnie skupionych fotonów, za pomocą których można usuwać niektóre zmiany w uzębieniu, oczyszczać je, a także przygotowywać do dalszych zabiegów. Przychodnia lekarska Kraków stosuje ów laser od dłuższego czasu, wykorzystując go w coraz szerszym zakresie świadczonych usług.

Rejestracja on-line

Atutem Centrum Medycznego w Krakowie jest możliwość przeprowadzenia procesu rejestracyjnego za pośrednictwem dedykowanej strony WWW. Sama rejestracja składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polega na wysłaniu drogą internetową wypełnionego formularza (bez konieczności zakładania konta!), a drugi na telefonicznym potwierdzeniu terminu ze stronu konsultanta. Użytkownik już z poziomu formularza może wybrać, który lekarz POZ Kraków będzie dla niego odpowiedni.

Centrum Medyczne w Krakowie gwarantuje miłą, rzetelną i profesjonalną obsługę.