Beskidy domki całoroczne – oferta

Beskidy domki całoroczne – oferta

Wyjazd w Beskidy planowany jest przez wielu turystów polskich oraz zagranicznych. Na terenie Beskidów można oczywiście zdecydować się na aktywny wypoczynek, ale też na spokojne wyciszenie, ponieważ zarezerwować można dla siebie noclegi znajdujące się z dala od ludzi i hałasu. Dużym zapotrzebowaniem w Beskidach cieszą się przede wszystkim domki całoroczne. Oferowane są one turystom przez coraz większe grono osób, ponieważ jest to najlepsza opcja na przyciągnięcie klientów. Takie domki rezerwować można przez cały rok, a więc jak nazwa wskazuje, zarówno w okresie zimowym oraz letnim. Jest to doskonała propozycja dla osób, które bardzo często podróżują, np. ze swoimi dziećmi.

Beskidy domki całoroczne – ofertaCisownica

Dużo domków całorocznych można znaleźć w miejscowości Cisownica. Rezerwacja ich musi odbyć się jednak odpowiednio wcześnie, gdyż zainteresowanie takimi domkami jest naprawdę spore. Większość takich domków jest kompletnie wyposażona, są one przestronne, posiadają one baseny oraz niezbędny sprzęt gospodarstwa domowego. Cena za dobę to około 380-400 złotych, więc jest to oczywiście odpowiednia propozycja dla kilku osób, ponieważ koszt na parę może być niestety nieco zbyt wysoki. W takich domkach można jednak liczyć również na kominek, a więc jak widać można tam przebywać zarówno latem, jak i zimą.

Biecz

Bardzo malownicza miejscowość, w której nie brakuje górskich szlaków, którymi można zdobywać szczyty. Tam również znajdują się górskie domki całoroczne, nie są może one tak przestronne jak w Cisownicy, ale za to są bardzo wygodne i komfortowe. Co najważniejsze są one też dużo tańsze, ponieważ taka opcja kosztuje około 120-150 złotych za dobę, chociaż pomieścić się w takich domkach może nieco mniej osób, ale jest to dobre rozwiązanie na wakacyjną wycieczkę w kilka osób, np. w gronie znajomych, czy też rodzinnym.

Kasina Wielka

Bardzo sportowa miejscowość, dlatego też jest chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata, którzy liczą na to, aby aktywnie spędzić swój wolny czas. Domki całoroczne znajdujące się w Kasinie Wielkiej są przystosowane do przyjęcia sporej grupy turystów, więc bez większych obaw można je rezerwować, gdy planuje się wycieczkę w góry. To chyba jedna z najtańszych opcji na terenie Beskidów, ponieważ w tym przypadku za taki domek zapłaci się około 150-180 złotych na dobę. Nie są to więc zbyt wygórowane koszty, a turysta ma dzięki temu pewność, że jego wypoczynek nie będzie niczym zakłócony. W okolicy domków znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, gdzie można zaopatrzyć się w wysokiej klasy sprzęt.