23 czerwca, 2024
Jaki zakład pogrzebowy w Krakowie wybrać?

Jaki zakład pogrzebowy w Krakowie wybrać?

Jeśli szukasz profesjonalnych usług pogrzebowych, wybierz miejsce cieszące się dobrą opinią. Jeśli chcesz skorzystać z usług zakładu pogrzebowego, to powinieneś wybrać taki, który istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się wysoką oceną wśród innych klientów. Takie firmy zatrudniają dobrze wyszkolonych pracowników, którzy zapewnią nam kompleksowe usługi pogrzebowe.

Firma EPITAFIUM jest czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, w tym transport zmarłego oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów (w kraju i za granicą). Firma oferuje również pomoc doradczą w podejmowaniu najtrudniejszych decyzji związanych z planowaniem pogrzebu czy wyborem nagrobka. Epitafium udziela bezpłatnych porad w zakresie wyboru grobu na dowolnym cmentarzu w Polsce. Ponadto na stronie internetowej można zostawić swoje dane kontaktowe i umówić się na spotkanie w dogodnym dla siebie terminie lub skorzystać z bezpłatnej wizyty w biurze. Możesz również zamówić przywiezienie kwiatów bezpośrednio na cmentarz lub do miejsca, w którym będzie wykonywana usługa.

“Epitafium” to zakład pogrzebowy, który świadczy usługi na terenie Krakowa i okolic.

Firma oferuje najwyższej jakości usługi kremacji i pochówku, a także inne usługi z tym związane, np. pomoc w organizacji ceremonii i obrzędów kościelnych, przewiezienie zmarłego do domu pogrzebowego, szybki transport prochów na cmentarz lub w miejsce wybrane przez klienta.

Branża cmentarna i pogrzebowa to bardzo poważny i wymagający rodzaj biznesu. Rynek stale się powiększa, rośnie też konkurencja, co zmusza zarówno duże grupy domów pogrzebowych, jak i małe zakłady pogrzebowe do rywalizacji o klienta. Najważniejszym zadaniem domu pogrzebowego jest zadbanie o natychmiastową obsługę zmarłego i jego rodziny w taki sposób, aby byli oni zadowoleni z jakości usług i pamiętali o tej firmie w przyszłości.

Aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług, warto uczyć się od najlepszych, czyli od tych, którzy zajmują się usługami pogrzebowymi od kilku lat i mają swoje dobre praktyki, którymi mogą podzielić się z innymi firmami. Do nich niewątpliwie należy zakład pogrzebowy epitafium.

Wybierając zakład pogrzebowy warto zwrócić uwagę na:

  • czas odbioru zwłok, który powinien nastąpić niezwłocznie po poinformowaniu firmy o śmierci zmarłego. Ważną kwestią jest również zadbanie o transport i przewiezienie ciała do kostnicy lub kaplicy.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta, gdzie klienci otrzymują jasne odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i nie czują się w żaden sposób skrępowani czy zagubieni w tak trudnej sytuacji.
  • Dostępność 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu 365 dni

W Krakowie działa wiele zakładów pogrzebowych, które różnią się między sobą pod względem oferowanych usług i cen. Jak więc wybrać dobry?

Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest cena. Warto zwrócić uwagę na tę kwestię, ponieważ zakłady pogrzebowe różnią się nie tylko ofertą, ale również cenami. Nie zawsze najtańszy zakład pogrzebowy w Krakowie może okazać się najlepszym wyborem. Jak w każdym innym biznesie, tak i tutaj są firmy, które dbają o jakość oraz takie, które stawiają na minimalne koszty i zysk za wszelką cenę. Wysoka cena nie zawsze oznacza dobrą jakość.

Jest jednak kilka rzeczy, które powinny wpłynąć na Państwa wybór. Przede wszystkim powinniście zwrócić uwagę na to, gdzie działa dany zakład pogrzebowy i co oferuje – czy zorganizuje za nas wszystko, czy tylko część. Najlepszym rozwiązaniem jest, gdy można skorzystać z pełnego zakresu usług – od zorganizowania ceremonii religijnej (zarówno katolickiej, jak i innej), poprzez organizację stypy i pochówku – czyli transport i wybór miejsca pochówku w Krakowie lub okolicy, a także złożenie kwiatów.