Dobry Hostel w Krakowie blisko centrum

Dobry Hostel w Krakowie blisko centrum

Jeżeli wybierając się do Krakowa szukamy miejsca, w którym moglibyśmy się zatrzymać to Hostel FAUST jest do tego idealnym miejscem. Ceny jak na komfort i atrakcje jakie funduje nam to miejsce są jak najbardziej do zaakceptowania ponieważ nie są wygórowane. Hostel dzięki swojej lokalizacji blisko centrum umożliwia dotarcie do rynku Głównego lub sukiennic dosłownie w kilka chwil. Mimo położenia w centrum miasta Hostel jest idealnym miejscem do wyciszenia się ponieważ jest położony w podwórzu. Jeżeli mielibyśmy ochotę wyskoczyć na drinka lub piwo aby odprężyć się z dala od miejskiego zgiełku to pub umiejscowiony w podziemiach Hostelu jest do tego idealnym miejscem. Dodatkowo gama granych w nim piosenek, od tych najpopularniejszych do najbardziej klimatycznych sprawia, że to miejsce doskonale nadaje się za równo na spotkania ze znajomymi jak i romantyczne wieczory z drugą polówką.

Hostel Faust

Dobry Hostel w Krakowie blisko centrumHostel FAUST jest monitorowany, a właściciele zapewniają ochronę wiec możemy czuć się w nim bezpiecznie jak w domu. Dodatkowo recepcja czynna jest przez 24 godziny dlatego możemy być pewni, że w razi jakichkolwiek potrzeb obsługa zadba o nas w dzień i noc. Hostel dba o turystów i przyjezdnych zapewniając im darmowe mapy miasta i przechowalnię bagażów. Dla tych którzy potrzebują być w stałym kontakcie lub po prostu Internet jest im niezbędny podczas wyjazdów, FAUST zapewnia swoim gościom dostęp do darmowego WIFI. Dodatkowo pokoje są wyposażone w dostęp do telewizji.

Jeżeli szukamy noclegu dla większej liczby osób organizując na przykład wycieczkę szkolną lub służbowy wyjazd integracyjny to Hostel FAUST świetnie spełni się w takiej roli. W szerokiej ofercie klienci znajdą aż pięć pokoi dwuosobowych, które mogą pełnić tez role jednoosobowego pokoju oraz dwa przeznaczone dla trzech osób. Jeśli szukamy czegoś większego to jeden pokój ośmioosobowy oraz aż trzy mogące pomieści dziewięć osób zapewniając przy tym komfort i odpowiednią ilość przestrzeni to idealne rozwiązanie dla nas w tej sytuacji. Łącznie w Hostelu podczas jednego noclegu miejsce znajdzie aż pięćdziesiąt jeden osób. Dodatkowo warto wspomnieć, że każdy pokój to gwarancja najwyższych standardów i jakości, które z pewnością sprawią, że nasza wizyta w byłej stolicy Polski będzie przez nas miło wspominana i jeszcze nie raz zechcemy wrócić w to miejsce.

Ceny różnią się w zależności od stopnia zaawansowania sezonu jednak możemy być spokojni, że znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od ilości rezerwowanych pokojów. Hostel FAUST oferuje dla swoich klientów  20% bony rabatowe do swojego pubu.

Pełną ofertę możesz sprawdzić na stronie www: hostelfaust.pl