Domki całoroczne czy pensjonat? Co lepiej sprawdzi się na nocleg w Pieninach?

Domki całoroczne czy pensjonat? Co lepiej sprawdzi się na nocleg w Pieninach?

Czy planując wypoczynek w Pieninach lepiej zatrzymać się w całorocznych domkach letniskowych, czy też na tę okoliczność wybrać pensjonat? Znalezienie miejsca noclegowego to bardzo istotny punkt każdego wyjazdu, zarówno tego kilkudniowego, weekendowego, jak i znacznie dłuższego. Innymi kryteriami kierujemy się podróżując z całą rodziną, a innymi wybierając się na urlop z drugą połówką lub w gronie przyjaciół. Jakie obiekty noclegowe cieszą się dużą popularnością w malowniczych Pieninach?

Noclegi w Pieninach. Najczęściej wybierane obiekty

Domki całoroczne czy pensjonat? Co lepiej sprawdzi się na nocleg w Pieninach?Każdy z nas ma inne wymagania co do miejsca noclegowego. Jedni cenią sobie luksusowe pomieszczenia, gotowe posiłki i dostęp do wielu obiektowych atrakcji, inni z kolei wybierają skromniejsze obiekty, oferujące domowy nastrój i ciepłe wnętrza. W Pieninach dostępnych jest wiele kwater, jednakże najczęściej wybierane z nich to pensjonaty  i wille oferujące wolne pokoje lub apartamenty oraz całoroczne domki letniskowe. Który z nich jest lepszym rozwiązaniem i dla kogo?

Pensjonaty i wille w Pieninach

Wybór pensjonatów i willi w Pieninach z całą pewnością nie jest ograniczony. W zależności od okresu, możliwe jest znalezienie odpowiedniego lokum w naprawdę korzystnych cenach i dogodnej lokalizacji. Wille i pensjonaty, ze względu na dostępność pokoi dwuosobowych są bardzo często wybierane przez pary. Jest to bowiem najbardziej komfortowe dla takiej liczby osób rozwiązanie, gwarantujące prywatną przestrzeń. Zadbane i kompleksowo urządzone pokoje, a także możliwość skorzystania z wyżywienia oferowanego przez właścicieli, zachęca do wyboru tego miejsca również rodziny z dziećmi, które cenią sobie wygodę oraz domowy klimat, panujący w tego typu obiektach noclegowych. Ponadto, pensjonaty stanowią często preferowaną formę zakwaterowania w przypadku krótkich, kilkudniowych podróży. Dużym udogodnieniem są także dostępne na terenie większości willi place zabaw, miejsca na grilla oraz prywatne parkingi. Warto również dodać, że coraz to więcej ośrodków oferuje swoim klientom odprężające zabiegi SPA, możliwość korzystania z sauny lub basenu.

Przekonaj się i sprawdź ofertę jednej z najpopularniejszych willi oferujących noclegi w Pieninach.

Domki całoroczne w Pieninach

Domki całoroczne są idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy podróżujemy większą liczbą osób i na dłuższy okres. Są one zatem często wybierane przez liczne rodziny lub grupy przyjaciół. Na miejscu najczęściej czekają na nas osobne pokoje, łazienka, wspólna kuchnia oraz salon. Wolnostojące domki gwarantują niepowtarzalny klimat, dużą swobodę oraz większą przestrzeń. Jeśli to właśnie na tym nam zależy, a jednocześnie nie mamy nic przeciwko samodzielnemu gotowaniu posiłków, będzie to miejsce, które spełni nasze oczekiwania. Również i na terenie tego typu ośrodków możemy liczyć na prywatny i monitorowany parking, altanę ogrodową z miejscem na grilla oraz kącik zabaw dla dzieci. W domkach całorocznych poczujemy, że jesteśmy blisko natury!

Po za miejscami noclegowymi zachęcamy do skorzystania z wielu innych walorów jakie oferują nam Pieniny. Piękne widokowe szlaki górskie, szczyt Trzy Korony, zabytki oraz przede wszystkim Rafting Dunajec.