Hurtowa sprzedaż skarpet dla każdego! Polski producent

Hurtowa sprzedaż skarpet dla każdego! Polski producent

Pamiętacie czasy, kiedy do czarnych butów założenie krótkich, białych skarpetek było w dobrym tonie? Dzisiaj skarpetki nie dzielą się wyłącznie na jasne lub ciemne. Obecnie na rynku spotkać można wiele hurtowni, które oferują kilkaset rodzajów skarpetek: z wszelakich materiałów i o różnej długości. Skarpetki bowiem, są obecnie ciekawym dodatkiem stroju. Można rzec, do niedawna mało istotna część garderoby, weszła na salony i stała się istotną częścią ubioru. Jakie istnieją podstawowe rodzaje męskich, damskich oraz dziecięcych skarpetek, a także z jakich materiałów można zakupić skarpetki?

Skarpetki męskie garniturowe

Hurtowa sprzedaż skarpet dla każdego! Polski producentUbierając długie spodnie, również te garniturowe należy pamiętać o wybraniu do nich odpowiednich skarpetek, które wyróżniają się przede wszystkich długością. Skarpetka odpowiednia do męskiego garnituru powinna kończyć się w okolicach połowy łydki. Dzięki temu, podczas siedzenia minimalizuje się ryzyko, iż spod spodni wyłoni się naga łydka. Koniecznością, nie jest jednak, ubieranie czarnych skarpetek do garnituru. Obecnie, w modzie są skarpetki w kratę, paski, lub grochy.

Skarpetki do balerinek

Niezwykle krótkie skarpetki, które zasłaniają jedynie palce u stóp, piętę i skrawek bocznej krawędzi stopy. Przy założeniu balerinki, tak krótka skarpetka staje się niewidoczna. Ponadto, tego typu skarpety  uszyte są z delikatnego, cienkiego materiału. Spotkać można na rynku również skarpetki typu balerinki wykonane z koronki. Skarpetki te, najczęściej dostępne są w stonowanym kolorze, przypominającym odcień skóry lub o czarnej barwie.

Stopki

Są to skarpetki, które kończą się poniżej kostki. Na rynku można spotkać te skarpetki (tak samo jak skarpetki do kostki) o wszelakich wzorach i kolorach. Najczęściej nosi się je do obuwia przed kostkę.

Skarpetki do kostki

Bardzo popularne skarpetki. Nosi się je na co dzień, ponieważ przeznaczone są do sportowego obuwia. Pod ten krój skarpetek spotkać można nawet polskich producentów, którzy umożliwiają zaprojektowanie własnego, indywidualnego wzoru.

Różne grubości skarpetek

Do letnich i wyciętych butów zazwyczaj ubieramy bardzo cienkie skarpetki, które najczęściej wykonane są z lycry, czy delikatnej koronki. Skarpetki, które najczęściej kupowane są w polskich hurtowniach wykonane są z bawełny. Skarpetki te są wygodne i sprawiają, że stopa w nich oddycha.  W jesienne oraz zimowe miesiące, gdy na nogi należy założyć ciepłe buty, dobrym rozwiązaniem jest ubranie grubszych skarpetek, wykonanych z wełny lub połączeń kilku materiałów.

Polskie hurtownie w swojej ofercie posiadają ogromny wybór ciekawych i nietuzinkowych skarpetek. Ważne jest aby wybrać odpowiednie do stroju i rodzaju obuwia. Dzięki temu nasze stopy będą czuć się komfortowo. Więcej informacji o hurtowej sprzedaży skarpet w różnych wzorach i kolorach znajdziesz na stronie producenta Socks Factory .