Festiwal kolorów w Krakowie 2018

Festiwal kolorów w Krakowie 2018

Już po raz szósty odbędzie się sezon z Festiwalem Kolorów, który zaczaruje kolorami trzynaście polskich miast. W okresie od 26 maja do 26 sierpnia, między innymi w Warszawie, Toruniu, Krakowie, Cieszynie, Łodzi i Katowicach, miłośnicy dobrej zabawy będą mogli bezpłatnie skorzystać z bogatej oferty wydarzeń festiwalowych.

Festiwal Kolorów – Kraków

Festiwal kolorów w Krakowie 20189 czerwca 2018 r. Festiwali Kolorów zagości w Krakowie, przy Parkowej 12 A. Jak co roku, co godzinę, o pełnej godzinie, między 15.00 a 21.00 (w tych godzinach odbędzie się FK) będą miały miejsce wyrzuty kolorów holi, główna atrakcja imprezy. Tysiące uczestników, przybywających na festiwal ze swoimi znajomymi czy też rodzinami, stanie się kolorowymi postaciami, które dzięki wspaniałej zabawie kolorami, będą mogły rozluźnić się i poczuć wyjątkowe emocje, nieporównywalne z żadnym innym wydarzeniem. Wiele atrakcji, jakie czekają odwiedzających Festiwal Kolorów w Krakowie, to ciekawe, atrakcyjne kulturalnie wydarzenia, jednak wszystkich uczestników należy zapewnić, że kolory holi będą głównym punktem programu.

Atrakcje

Dzięki sponsorowi wydarzenia, producentowi Lipton Ice Tea, uczestników czeka deszcz żółtych okularów, niczym spadających z nieba gwiazd. Niektóre miasta na trasie festiwalu, zaoferują zabawę przy kolorowym kole Maoam, radosną fotobudkę Tutti Frutti. Jak co roku, Festiwal Kolorów będzie okazją do posłuchania świetnej muzyki, takich znakomitych wykonawców, jak Lady Pank, Vavamuffin, Landberry, Verossi, DJ Avens, Kolory, Skytone i wielu innych. Festiwal Kolorów w Krakowie, w 2018 r. stanie się miejscem, gdzie zjada się świetne foodtrucki, oferujące kuchnię z różnych stron świata. Nie będzie możliwe przejść obok nich obojętnie i wrócić z festiwalu z pustym brzuchem.

Organizowany już po raz szósty FK udowadnia, że nawet jeśli ma się gorszy dzień, można wyłączyć się od szarej codzienności i zatopić się w wyzwalające mnóstwo endorfin kolory holi. Efektu, jaki dają kolory na całej powierzchni ciała i ubrań, nie da się porównać z niczym innym. Dzięki temu, że udział w festiwalu jest bezpłatny, każdy może bez wcześniejszych deklaracji zdecydować się i pojawić przy Parkowej 12 A. Organizatorzy słusznie zauważyli, że Festiwal Kolorów zdobył swoich zagorzałych sympatyków, którzy odwiedzają wspólnie z nim wiele polskich miast każdego roku, zatracając się w kolorze i świetnej zabawie i takie osoby, które pochwalą się zdjęciami z co najmniej połowy festiwali w Polsce, zostaną w specjalny sposób nagrodzone. Zdjęcia będzie można przysyłać do końca września.  Kolor będzie rządził, atmosfera niezapomniana!

Partnerem Festiwalu Kolorów jest Miasto Kraków