23 czerwca, 2024
Galeria Serenada już prawie gotowa!

Galeria Serenada już prawie gotowa! Kiedy otwarcie?

Nowoczesne centrum lifestylowo-rozrywkowe Serenada to powstający od ponad dwóch lat nowy projekt architektoniczny w północno-wschodniej części Krakowa. Informujemy, że otwarcie galerii Serenada zlokalizowanej przy alei Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego już niebawem!

Kompleks handlowo-rozrywkowy Serenada – wielkie otwarcie w październiku

Galeria Serenada już prawie gotowa!Serenada powstawała jako uzupełnienie oferty funkcjonujących już w tym rejonie obiektów: Centrum Handlowego Krokus, marketu OBI, Multikina i krytego parku wodnego. Potężny, ciekawy architektonicznie, kilkupiętrowy obiekt o powierzchni aż 42 tys. metrów kwadratowych pomieści ponad 170 lokali handlowo-usługowych, do których już w październiku tego roku wkroczą pierwsi klienci. Dla ich komfortu wybudowano też wielopoziomowy parking (wjazd od ulicy Dobrego Pasterza), na ponad 1000 miejsc postojowych. O wielkości przedsięwzięcia świadczy też fakt, że obiekt planuje przyjęcie rocznie około 8 mln klientów.

Serenada – oferta spożywcza, modowa i restauracyjna

Atrakcyjność projektu spowodowała, że inwestycja przyciągnęła wielu czołowych usługodawców. Już za kilka dni w Serenadzie otworzą się dla klientów drzwi salonów najbardziej znanych w Polsce marek modowych, między innymi takich jak: Reserved, Mohito, H&M, Cropp, House, Stradivarius, Bershka a także największy w Krakowie salon Zara o powierzchni aż 3,5 tysiąca metrów kwadratowych oraz pierwszy w mieście butik Van Graff.

Serenada przyciągać będzie również swoją atrakcyjną ofertą gastronomiczną. Nie zabraknie tu restauracji takich jak Grand Kebab, Olimp czy Staropolskie Jadło. Ofertę kawiarnianą zapewniać będą dwie największe światowe marki: Starbucks i Costa Coffee. Ofertę gastronomiczną wzbogacą również lokalne akcenty, w Serenadzie pojawią się bowiem Lodziarnia Good Luck i Przystanek Pierogarnia – punkty znane i lubiane przez wielu mieszkańców Krakowa.

W galerii działać będą też delikatesy Piotr i Paweł oferujące szeroką gamę produktów spożywczych, także regionalnych, ekologiczną bio-żywność oraz produkty bezglutenowe i dedykowane diabetykom.