Top 5 portali randkowych

Top 5 portali randkowych

Randki internetowe od wielu lat cieszą się stałym z rosnącym zainteresowaniem i coraz więcej osób decyduje się na rejestrację w portalu randkowym. Portale randkowe umożliwiają nawiązanie bliskich relacji z drugą osobą poprzez różne możliwości, jakie posiada serwis, a często są one podobne tylko niektóre funkcje mają inne.

Bardzo wiele osób poszukuje tylko darmowych rozwiązań, więc jeśli również poszukujesz takich to teraz poniżej dowiesz się o pięciu darmowych portalach randkowych na których rejestruje się Rocznie kilkadziesiąt tysięcy osób.

Najpopularniejsze darmowe portale internetowe do randkowania online to:

  1. Fotoflirt.pl

Ten serwis jest obecnie jednym z największych serwisów randkowych, które umożliwiają rozmowę z innymi osobami nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Obecnie liczba użytkowników przekroczyła 3000000 i cały czas rośnie. Ten serwis randkowy oferuje możliwość wykupienia konta z funkcjami premium i przez 30 dni od rejestracji możemy testować to konto, a po upływie czasu możemy wykupić płatną subskrypcję lub po prostu jej nie wykupywać i korzystać z darmowego konta.

Często darmowe funkcje zupełnie wystarczają, aby nawiązać z kimś bliskie relacje i umówić się na późniejszą randkę w realu. Tutaj jak sama nazwa wskazuje serwis opiera się na randkowaniu poprzez przesyłanie zdjęć i Wszystkie zdjęcia są sprawdzane przez administrację, więc jesteśmy bezpieczni od tak zwanych fałszywych profili.

  1. Elmaz.pl

Portal Ten działa od 2010 roku i ma już ponad 4 miliony użytkowników, a także posiada możliwość szczegółowego zakresu kryteriów osób, jakie szukamy i nie musimy kupować żadnych abonamentów.Top 5 portali randkowych

  1. Randki24.pl

Serwis ten obecnie dopiero się rozwija i posiada około 300000 polskich użytkowników. Rejestracje na tym portalu randkowym są bezpłatne, a także wysyłanie informacji do innych użytkowników. Oferty innych użytkowników oraz wszelkiej ogłoszenia są umieszczone w specjalnym katalogu randkowym, gdzie możemy wybrać odpowiednią ogłoszenie według indywidualnych preferencji.

  1. Cafe.pl

Gazeta.pl stworzyła ten portal randkowy i logujemy się do niego rejestrując się właśnie na gazeta.pl co jest oczywiście bezpłatne. Tutaj do wyboru Mamy ponad 100000 zarejestrowanych użytkowników więc znalezienie miłości jest całkiem duże.

  1. Randki.org

Serwis ten jest raczej dla osób kameralnych i posiada około 50000 użytkowników. Rejestrują się do tej osoby o wyższych preferencjach i poszukiwaniem konkretnych kontaktów do nawiązania stałej znajomości, a nawet małżeństwa.