Top 5 krakowskich firm szkoleniowych

Top 5 krakowskich firm szkoleniowych

Top 5 krakowskich firm szkoleniowychChoć w obecnych czasach firm szkoleniowych, w szczególności w Krakowie, nie brakuje, to jednak najlepsze z nich można policzyć na palcach jednej ręki. Należy zatem poznać specjalistów, którzy posiadają nie tylko doświadczenie, ale również i talent do przekazania własnej wiedzy oraz umiejętnego podzielenia się z nią. Idąc tym tokiem, warto sprawdzić ofertę pięciu najlepszych krakowskich firm oferujących różnego rodzaju szkolenia.

1. GENWHY

GenWhy prowadzi szkolenia na terenie całej Polski, również i w Krakowie. Firma specjalizuje się m.in. w szkoleniach szkoleniowych, a także menedżerskich, z zakresu HR, sprzedaży, leadership oraz negocjacji. Klienci mają możliwość zdobycia doświadczenia na temat publicznych występów oraz swobodnego występowania oraz technik perswazji. W zależności od tematyki szkolenia, czasu trwania i daty, ceny szkoleń wahają się od 870 do 1890 złotych. Grupa trenerów składa się z osób o wieloletnim doświadczeniem.

2. BERNDSON

Firma BERNDSON działa na krakowskim rynku już od 2003 roku. Co więcej – oferuje szkolenia zarówno otwarte, jak i zamknięte na obszarze zarządzania, sprzedaży, negocjacji, marketingu, umiejętności osobistych, windykacji, coachingu oraz dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Szkolenia odbywają się w standardzie zwykłym, bądź też premium. Ceny szkoleń są uzależnione od charakteru i tematu – od 1370 do 2370 złotych. Wśród trenerów znajdują się osoby doświadczone i perfekcyjnie znające temat środowisk specjalistycznych i menedżerskich.

3. AVENHANSEN

AVENHANSEN to kolejna znana w Krakowie firma specjalistyczna, która prowadzi  szkolenia na trzech poziomach: otwarte, zamknięte oraz językowe. Zespół oferuje obsługę klientów już jedenaście lat, dlatego też posiada ogromne doświadczenie w zakresie prowadzonych szkoleń. Klienci indywidualni i grupowi mają do wyboru między innymi tematykę budowania relacji ze zleceniodawcą, sztukę prezentacji i autoprezentacji, ofensywnych technik sprzedaży, komunikacji personalnej czy też Media Relations. Dwudniowe szkolenia kosztują już od 550 złotych.

4. Skillsup

Firma Skillsup z ośmioletnim doświadczeniem prowadzi specjalistyczne szkolenia w Krakowie w tematyce branży, biznesu oraz negocjacji. Grupę wyróżnia przede wszystkim własna baza szkoleniowa, dzięki czemu szkolenia odbywają się na terenie malowniczych miejscowości. Ponadto, Skillsup oferuje organizację wyjazdów integracyjnych czy imprez tematycznych. Firma ustala z klientami szczegóły programów szkoleniowych, a także dokonuje ostatecznej wyceny, na którą składają się między innymi daty szkoleń i ewentualne noclegi w bazach szkoleniowych.

5. MAESTRA

Misją firmy MAESTRA jest przekazanie wiedzy i pomocy samorealizacji klientom poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach. MAESTRA działa na podstawie autorskiego, pięciostopniowego modelu współpracy. Umożliwia on doradzenie klientom podjęcia decyzji dotyczącej wybrania odpowiedniego szkolenia. Firma pozwala zdobyć wiedzę na temat potencjału finansowego, wizerunkowego, prawnego oraz zawodowego, jednak ostateczny program (oraz cena szkolenia) jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb zainteresowanych uczestników.