23 czerwca, 2024
Szkolenie zarządzanie zespołem

Szkolenie zarządzanie zespołem

Zarządzanie zespołem pracowników jest wymagającym oraz trudnym zadaniem. Wymaga zaangażowania oraz umiejętności tworzenia grupy, która będzie ze sobą współpracowała wzajemnie się motywując. Dobre zarządzanie zespołem skutkuje ogromnymi zyskami, z tego względu, iż znacznie podnosi produktywność oraz efektywność pracowników. Nabycie praktycznej wiedzy oraz sposobów umożliwiających sprawne i bezproblemowe zarządzanie ludźmi jest niezwykle opłacalną inwestycją, która będzie przynosiła sukcesy zawodowe przez długie lata.

Co oferuje szkolenie?

Ćwiczenia oparte na interakcjach oraz skutecznej nauce radzenia sobie z trudnymi sytuacjami to podstawa szkolenia. Podczas całego kursu uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób budować relacje z pracownikami, aby jednocześnie ich poznać i być z nimi w dobrych stosunkach, ale zarazem utrzymywać autorytet odpowiedni dla sprawowanej funkcji. Szkolenie przygotowuje do tego, jak świadomie i profesjonalnie tworzyć efektywne grupy pracowników z indywidualnych jednostek oraz jak motywować pracowników do lepszej i bardziej owocnej pracy. Wszystkie moduły stworzone są na bazie wielu potwierdzonych badań, które udowadniają skuteczność wprowadzania odpowiednich technik zarządzania zespołem. Kolejno przepracowywane będą istotne kwestie dotyczące: komunikacji, motywacji, współpracy, zarządzania, integracji, rozwijania zespołu, tworzenia grupowych oraz indywidualnych celów, rozwiązywania konfliktów, asertywności oraz wielu innych. Szkolenie stanowi kompleksowe praktyczne kształcenie, które umożliwia zbudowanie odpowiedniego zespołu oraz zarządzanie grupą pracowników.

Dane szkolenia

Firma szkoleniowa GenWhy jest organizatorem szkolenia zarządzania zespołem. Szkolenie jest prowadzone przez doświadczonego trenera Panią Dominikę Maciołek i odbywa się w Krakowie w hotelu Kossak. Cena szkolenia to 1490zł, po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat i indywidualny raport DISC.