23 czerwca, 2024
Szkolenie zarządzania czasem i organizacja czasu pracy

Szkolenie zarządzania czasem i organizacja czasu pracy

Czas to najważniejsze co w swoim życiu mamy. Jak to jest, że każdy z nas ma 24h na dobę, a jedni potrafią w ciągu dnia zrobić 4 razy więcej niż inni? Wszystko zależy od naszej organizacji.

Organizacja czasu pracy

Zarządzanie sobą w czasie to dzisiaj jedna z najważniejszych umiejętności, kiedy pracujemy na własny rachunek. Niestety w szkole nie uczą nas jak prawidłowo zarządzać swoim czasem, jak wyznaczać priorytety czy planować swoje działania, przez co później mamy problemy w dorosłym życiu, aby znaleźć na wszystko czas.

Na szczęście możemy znaleźć w dzisiejszych czasach wiele profesjonalnych firm, które oferują różnego rodzaju szkolenia, które pomagają uczestnikom nauczyć się lepiej wykorzystywać swój czas. Takie szkolenia potrafią poprawić Twoją produktywność o 300%. Są to szkolenia zarówno dla osób prywatnych, jak również dla przedsiębiorców, którzy chcieliby wysłać na szkolenie swoich pracowników. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu firm, które zatrudniają ludzi do różnych obowiązków i zadań w firmie i chcieliby poprawić ich organizacje w czasie.

Warsztaty, na których uczymy się odpowiednio zarządzać swoim czasem są skierowane przede wszystkim do osób, które czują, że nie wykorzystują w 100% swojego potencjału czasowego. Jeśli również jesteś jedną z tych osób, która robi zadania i z nimi zwleka, ma ciągłe przeszkody w wykonaniu projektu, czy coś ciągle przeszkadza, aby doprowadzić dany cel do końca, to tego typu szkolenia z zarządzania czasem są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Po ich ukończeniu zaczniesz wykorzystywać w 100% swój czasu każdego dnia.

Dane szkolenia

Naucz się zarządzać czasem pracy na szkoleniu organizowanym przez krakowską firmę szkoleniową GenWhy. Szkolenie odbywa się w hotelu Qubus a cena za szkolenie wynosi 1490zł. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy oprócz wiedzy merytorycznej otrzymują raport DISC i certyfikat.