Sala konferencyjna w hotelach w woj. Mazowieckim

Sala konferencyjna w hotelach w woj. Mazowieckim

Województwo mazowieckie, łączące na swoim terenie przestrzeń wielkomiejską, w której przede wszystkim liczy się dogodna komunikacja, z enklawami przyrody w postaci parków krajobrazowych, licznych lasów, jezior i urokliwych, cichych zakątków, nieustannie rozwija się, umiejętnie wykorzystując swoje bogate zasoby.

Dla organizatorów szkoleń i konferencji, na terenie województwa mazowieckiego powstało wiele, zróżnicowanych obiektów, które mogą stać się idealnym miejscem na konferencję branżową lub kameralne spotkanie biznesowe. Obiekty, wyposażone w nowoczesny sprzęt elektroniczny, niezbędny na konferencjach, dostosowane są zarówno do potrzeb kilkusetosobowych spotkań, jak i kilkuosobowych pertraktacji. Wśród oferty obiektów, znajdą Państwo miejsca, położone w zaciszu urokliwej przyrody oraz placówki, zlokalizowane w centrach miast, z dogodnym dojazdem.

Sala konferencyjna w hotelach w woj. MazowieckimKameralnie, hotel SixtySix

Warszawski Nowy Świat jest miejscem, w którym zlokalizowany jest obiekt SixtySix. Hotel, utrzymany w stylizacji starej kamienicy w połączeniu z nowoczesnymi, designerskimi elementami zachęca do skorzystania z kameralnej, nowocześnie i kompleksowo wyposażonej sali konferencyjnej dla dwudziestu osób. Sala konferencyjna – woj. Mazowieckie do dyspozycji uczestników udostępnia urządzenia multimedialne, sejf oraz restauracja, w której spotykają się smaki nowoczesne z tradycyjnymi. Hotel posiada 18 wyjątkowych pokoi. Urządzone w doskonałym guście wnętrza, zachwycą najwyższej jakości wyposażeniem, naturalnymi kosmetykami, czekającymi na gości oraz przytulną atmosferą. Lokalizacja obiektu pozwala skorzystać z oferty kulturalno –  rozrywkowej w samym centrum stolicy.

Sprawdź dokładna ofertę na stronie: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/

ArtHotel Stalowa 52

Położony w dzielnicy Praga Północ hotel posiada 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 250 m², mogące pomieścić jednocześnie do 160 osób. Warszawski obiekt wyróżnia się przede wszystkim stylistyką wnętrz. ArtHotel Stalowa 52 utrzymany jest w stylu loftu. Industrialny charakter wnętrz zachęca do skorzystania z oferty organizatorów, szukających wyjątkowego, nietypowego miejsca na konferencję. Obiekt posiada blisko pięćdziesiąt miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach oraz dozorowany parking. Jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a sale szkoleniowe są nowocześnie wyposażone m. in. w sprzęt audio-wideo. Stalowa 52 to miejsce, w którym sztuka jest na wyciągnięcia ręki.

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre

Miejsce, położone w centrum Warszawy, posiadające największą powierzchnię konferencyjną w okolicy. W trzynastu, nowocześnie wyposażonych salach konferencyjnych, uczestnicy wydarzeń z pewnością będą zachwyceni standardem i jakością. Największa z sal pomieści nawet 1600 osób jednocześnie. Pozostający do dyspozycji salon Executive, to dwupiętrowa powierzchnia, w której serwowane są przekąski i napoje. Kuchnia hotelowa oferuje potrawy kuchni polskiej i światowej, obiekt jest doskonale skomunikowany ze stacją metra oraz lotniskiem im. F. Chopina (8 km). Dostępny jest parking samoobsługowy, płatny oraz pobyt ze zwierzęciem do 10 kg. Obiekt zdecydowanie dla wymagających klientów.