Cięcie blach Kraków

Cięcie blach Kraków

Oczekiwania klientów związane z usługami cięcia blach z miesiąca na miesiąc powiększają się, dlatego w największych miastach Polski najlepsi fachowcy poszerzają działalność swoich przedsiębiorstw. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy możliwe jest dotrzymywanie terminów oraz skuteczne pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie długofalowych współpracy oraz rozwijanie swoich technologii.

Towary zawsze z najwyższej półki

Cięcie blach KrakówNaszą specjalizacją są ocynkowane, cienkie blachy,  które od początku były materią, na której wielu skupiało się najmocniej. Najlepsze firmy specjalizują się w przedziałach grubości blach między 0,4 mm do 3,0 mm, a także o Z = 100, aż do 800 g/sqm.  Większość z nich również za punkt honoru odbierają korzystanie i prace wykonywane jedynie na najlepszej jakości materiałach, pochodzących od czołowych producentów: ArcelorMittal, Marcegaglia, Arvedi, Ruuki.

Nie zawsze typowe rozwiązania

Zaawansowanie technologiczne, wiedza, doświadczenie oraz długie lata spędzone w branży pozwalają gigantom w tej branży również na prowadzenie niecodziennych gatunków blachy. W Interstal klient ma możliwość otrzymania specjalnej blachy powlekanej PCV.

Podstawowe działania firmy

Głównym zadaniem firmy jest obsługa swoich klientów w zakresie cięcia oraz formatowania wybranych grubości oraz wielkości blach, ale również przewijanie ich, pakowanie oraz magazynowanie, jeśli taka usługę wykupi klient. W przypadku dużych firm można spokojnie decydować się tez na okleinowanie folia ochronną blach, ponieważ posiadając odpowiednie doświadczenie ma się pewność, że zadanie zostanie wykonane wzorowo.

Profesjonalna obsługa

Dla najlepszych na rynku firm najważniejsze jest usatysfakcjonowanie klienta produktami oraz usługami na najwyższym poziomie. W biurach można spotkać odpowiednio wykwalifikowanych oraz obeznanych w temacie pracowników, zawsze chętnie służących poradą oraz czasem, dobraniem odpowiednio oferty czy przedstawieniem warunków.

Nie tylko cięcie blach

Firmy prowadzące i zajmujące się głównie cięciem blach posiadają w ofercie również szereg innych usług czy produktów. Najczęściej wraz z cięciem idą w parze: produkcja oraz sprzedaż rur ocynkowanych, wytwarzanie kształtowników montażowych oraz specjalność z blachy okleinowane za pomocą PCV.

W najlepszych zakładach istnieje możliwość wykonania ekspresowych usług dzięki wyposażeniu we własne agregaty. Dobra lokalizacja to kolejny atut – odbiór towaru nie nastręcza żadnych problemów.