5 najlepszych doradców podatkowych na Podgórzu

5 najlepszych doradców podatkowych na Podgórzu

Jeśli ktoś mówi, że zatrudnił doradcę podatkowego, niektórzy zaczynają patrzeć na niego w zupełnie nowym świetle. Musi być szczególnie bogaty, prawda? Jego sytuacja podatkowa musi być bardzo skomplikowana? Niekoniecznie jest to prawda – właściwie to każdy z podatników powinien korzystać z usług doradcy podatkowego. Mieszkańcy krakowskiego Podgórza mają to szczęście, że w tej okolicy nie brakuje wykwalifikowanych fachowców.

5 najlepszych doradców podatkowych na PodgórzuOto lista pięciu najlepszych z nich

Rosco Tax Sp. z o.o.

Pod Dębami 1/2

30-389 Kraków

roscotax.pl

Biuro rachunkowe Rosco Tax działa nieprzerwanie zapewniając mieszkańcom Krakowa kompleksową obsługę w zakresie doradztwa podatkowego.

Klienci biura cenią sobie wiedzę, doświadczenie, rzetelność i wysoką jakość świadczonych usług, wśród których można znaleźć kompleksową obsługę w zakresie:

  • zagadnień rachunkowo-podatkowych,
  • kadr i płac małych i średnich podmiotów gospodarczych,
  • prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów
  • innych formy usług z zakresu doradztwa podatkowego.

Ceny za usługi księgowe są uzależnione od liczby ksiąg do obsługi – zaczynając od 900 zł za 50 pozycji księgowych, po 1000 pozycji księgowych w kwocie 4500 złotych.

 

Fiskus – Krakowskie Biuro Rachunkowe

Ul. Dąbrowskiego 24

Podobnie jak poprzednie i to biuro powstało od 1991 r., zatem na swoim koncie już sporo lat doświadczeń w kwestiach podatkowych, a szczególnie w tematach takich jak prowadzenie ksiąg rachunkowych (tzw. pełna księgowość), prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej czy audyty i analizy podatkowe. Obsługa zaczyna się od 500 zł wzywż.

 

Bogdan Kuc Biuro Doradztwa Podatkowego

Kraków, ul. Wadowicka 12, pok. 305

budynek Elbud koło Urzędu Skarbowego Kraków-Podgórze

Biuro Doradztwa Podatkowego pana Bogdana Kuca działa w branży od 2000 roku. Świadczy od tego czasu kompleksowe i profesjonalne usługi, specjalizując się przede wszystkim w zagadnieniach takich jak:

  • prowadzenie ksiąg handlowych
  • prowadzenie ewidencji zakupu i sprzedaży dla celów sprzedaży VAT
  • sporządzanie listy płac, kartotek wynagrodzeń, deklaracje PIT pracowników
  • miesięczne raporty i analiza, międzyczas
  • sporządzanie bilansu i rocznych zeznań podatkowych

Niestety nie posiadamy informacji na temat cennika.

 

Firma Doradztwo Podatkowe Zimnicki

Sucha 1u

30-601 KRAKÓW

To firma działająca w Krakowie od 1995 roku. W ramach jej usług można liczyć zawsze na kompleksowe doradztwo podatkowe, profesjonalne prowadzenie księgowości, odpowiednio obsługiwane kadry i płace oraz liczne usługi dodatkowe w atrakcyjnych cenach zaczynających się od 200 zł netto za godzinę doradztwa.

 

Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Walasek

Lwowska 2/8,

30-548 Kraków

W ofercie Kancelarii Radcy Prawnego Katarzyny Walasek można spotkać się z szeroką propozycją usług i konkurencyjnymi cenami. Zespół doradców w szczególny sposób zajmuje się zagadnieniami takimi jak Kontrola podatkowa oraz celna. Odwołania i skargi na decyzje czy też zmniejszenie opodatkowania menedżerów.